Гарантія

_____________________________________________________________________________________

Гарантія передбачає безкоштовний ремонт або заміну виробу, комплектуючих впродовж гарантійного терміналу. Гарантійне обслуговування здійснюється за наявності вірно заповненого талону, наявності чеку та повної комплектації товару.

1.1. Замовлюючи товар в інтернет магазині Mereja ви погоджуєтеся з умовами гарантійного обслуговування.

1.2. Гарантійний термін на продукцію вказується у гарантійному талоні.

1.3. Гарантійне обслуговування проводиться виключно в авторизованих сервісних центрах, розташованих на території України, докладний список на останній сторінці. Перелік сервісних центрів може бути змінений.

1.4. Після закінчення строку служби, зверніться в Авторизований сервісний центр для проведення профілактичних робіт та отримання рекомендацій для подальшої експлуатації виробу. Для запобігання можливих непорозумінь, зберігайте протягом строку служби документи, які додаються до товару при його продажу (товарний чеки, інструкцію з експлуатації, гарантійний талон).

1.5. Оновлення програмного забезпечення є технічним обслуговуванням товару і не вважається ремонтом та не може бути підставою для заміни товару або повернення сплачених за нього коштів.

1.6.Періодичне обслуговування виробу (заміна елементів живлення, будь-яке чищення, та інше) здійснюється за бажанням споживача за додаткову плату.

 

  1.        Гарантійні забов’язання не поширюються на вироби, недоліки яких виникли в наслідок:

2.1.Порушення споживачем правил експлуатації, зберігання чи транспортування товару (або дії третіх осіб):

-          будь-які механічні ушкодження, що виникли після передачі товару споживачеві

-          попадання всередину під час експлуатації сторонніх предметів, рідин, комах та ін..

-          експлуатація в умовах з дуже високою або низькою температурою, з високою вологістю, високим вмістом пилу

-          неправильна установка і підключення товару

-          ремонт чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних, схемо технічних або програмних змін не рекомендованих компанією виробником, а також які були здійснені не вповноваженими особами

-          відхилення від Державних Стандартів України (ДСТУ) або відповідних технічних норм у роботі електричних, телекомунікаційних мереж та інших подібних зовнішніх факторів

2.2.Дії непереборної сили (стихійні явища, пожежа, блискавка тощо)

 

  1.        Виробник не несе гарантійних забов’язань у таких випадках:

3.1.Ні за яких обставин виробник та уповноважені ним організацій не несуть відповідальності за особливий, випадковий, прямий або непрямий збиток (або збитки), виключаючи, або не обмежуючи, упущену вигоду, втрату або неможливість використання інформації або даних, витрати з відновлення інформації або даних, збитки, викликані переривами в комерційній, виробничій або інший діяльності, що виникли у зв’язку з використанням або неможливістю використання виробу.

3.2.Витратні частини або аксесуари (запобіжники, батареї, фільтри, з’єднувальні кабелі, антени, навушники, мікрофон, гарнітури «вільні руки», заглушки, елементи фурнітури, носії інформації різних типів, чохли, ремені, шнури для перенесення), документацію, що додається до виробу та інше.

3.3.Якщо дефект виник внаслідок природнього зносу частин у випадках перевищення вказаних норм нормальної експлуатації, а також корпусних елементів переносних виробів

3.4.Якщо потрібне оновлення програмного забезпечення для поліпшення заявлених при продажі характеристик

 

  1.        Гарантійні забовязання та безкоштовне сервісне обслуговування не поширюється не технічні недоліки:

4.1. Будь-які механічні пошкодження, що виникли після передачі товару покупцю (споживачу)

4.2. Ушкодження, спричинені недбалим, неохайним використанням і недотриманням правил догляду за виробом

4.3.Використанням нестандартних і (або) неякісних  витратних матеріалів, приладдя, запасних частин, елементів живлення, електронних носіїв інформації різних типів (включаючи, але не обмежуючи, аудіо- та відеокасети, оптичні диски, карти памяті), програмних продуктів, що не були поставлені або рекомендовані виробником.

4.4.Дією програм-вірусів

4.5. Випадки, коли число битих пік селів не перевищує 0,0005% від загальної кількості пікселів, що відповідає вимогам ISO 9241-303

Доповнення до інструкції по експлуатації

_____________________________________________________________________________________

Під час купівлі виробу переконливо просимо Вас уважно вивчити основну інструкцію з експлуатації та перевірити правильність заповнення гарантійного талону. При цьому серійний номер/ІМЕІ та найменування моделі придбаного Вами виробу повинні бути ідентичні записам у гарантійному талоні. Не допускається внесення в талон будь-яких змін чи виправлень. У випадку неправильного чи неповного заповнення гарантійного талона негайно зверніться до продавця. Цей виріб є технічно складним пристроєм побутового призначення. У разі дбайливого та уважного ставлення він буде надійно служити Вам довгі роки. Під час експлуатації не допускайте будь-яких механічних ушкоджень, потрапляння всередину сторонніх предметів, рідин, комах. Протягом усього строку служби стежте за збереженням маркувальної наклейки з позначенням найменування моделі та серійного номеру виробу. Пошкодження маркувальної наклейки тягне за собою припинення гарантійних забовязань  виробника.

ПРАВИЛА ТА УМОВИ ЕФЕКТИВНОГО І БЕЗПЕЧНОГО ВИКРИСТАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ ТОВАРУ:

-          сухе, чисте, вентильоване приміщення

-          відстань від опалювальних пристроїв – від 1 м

-          температура повітря від 00С до + 400С

-          відносна вологість повітря 60-65%

-          не допускати потрапляння прямих сонячних променів, вологи, вогню

-          не замикати контакти

-          не намагатися застосовувати разом з пристроями з розємами, розміри, форма і призначення яких збігаються з передбаченими виробником продукції

-          дотримуйтесь інструкцій виробника мобільного пристрою для використання USB-кабелю.

-          вимикайте телефон в тих місцях, де його використовувати заборонено або не рекомендується

-          дотримуйтесь усіх правил, які обмежують використання мобільного телефону у певних місцях

-          мобільний телефон повинен бути вимкнений протягом усього часу польоту на літаку

-          щоб уникнути перешкод у роботі медичних приладів забороняється використовувати телефон в лікарнях

-          товар містить хімічні сполуки літію/натрію/нікелю.


© 2017-2018 mereja.com.ua